Yayın Grubumuza 3 Ödül Birden

15 Mart Dünya Tüketici Hakları Günü’nde, 28. Uluslararası Tüketici Zirvesi kapsamında düzenlenen ‘Yılın Enleri’ ödül töreninde, İhlas Yayın Holding Ailesi’ne 3 ödül birden geldi.

Lobin Türkiye, DMW Uluslararası Diplomatlar Birliği’nin ve Yeni Yüzyıl Üniversitesi’nin İşbirliğiyle düzenlenen 28. Uluslararası Tüketici Zirvesi Ödül Töreni Gecesi Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirildi. Geceye aralarında sanat camiasından Yeşim Salkım ile Serdar Gökhan’ın da bulunduğu ünlü isimler ile çok sayıda davetli katıldı. ‘Yılın Enleri’nin açıklandığı gece, açılış ve sunum konuşmaları ile başladı ve ardından ödül törenine geçildi.

Tüketici bilincinin yaygınlaştırılması ve kalitenin yükseltilmesini amacıyla Lobin Turkey tarafından 15 Mart 2015, Pazar akşamı Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen ödül töreninde, tüketiciyi bilinçlendirmeye yönelik yazıları ve programları nedeniyle medya alanında; Türkiye Gazetesi Yazarı Rahim Er ‘Yılın Yazarı’, TGRT HABER ve İhlas Haber Ajansı Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar ‘Yılın Habercisi’, TGRT FM Genel Yayın Yönetmeni Ataullah Arvas ise ‘Yılın Radyocusu’ ödülünü aldı.  Rahim Er ve Ataullah Arvas’a ödüllerini Lobin Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Ustaoğlu sundu. Geceye katılamayan Batuhan Yaşar adına da ödülü Ataullah Arvas aldı.

Gecenin sonunda İHA muhabirine açıklamalarda bulunan Türkiye Gazetesi Yazarı Gazeteci-Yazar ve AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Rahim Er, “Marifet iltifata tabirdir diye bizim güzel bir atasözümüz var. Eser bekleniyorsa o zaman iltifatı esirgememek icap eder. Bu her alanda ve her mesleğe dair böyledir. Bu itibarla bu ödülü takdir eden seçici kurula, Tüketici Zirvesi’ne teşekkür ediyorum. Güzel bir tevakkuf oldu. Dediğiniz gibi AK Parti İstanbul 2. Bölgeden Aday Adayıyım. Vatandaşlarımızdan gelen yoğun istek üzerine bu defa sevenlerimizi kıramadık ve müracaatımızı yaptık. Tabi onun eşiğinde böyle bir 40’ıncı yılı sembolize eden, yazarlığımızı taltif eden bir ödül almış olmak bizi memnun etti. O itibarla inşallah daha bir bilenmiş olarak hizmetlerimize devam etmiş olacağız” dedi