Armutlu Tatil ve Turizm İşletmeleri A.Ş.


Türkiye’nin en büyük ve en geniş kapsamlı termal devre mülk tatil köyü olan İhlas Armutlu Tatil Köyü, 2004 yılından beri, Türkiye’nin bütün bölgelerinden gelen misafirlerini ağırlıyor. Yalova’nın Armutlu ilçesindeki, Bozburun mevkisinde bulunan İhlas Armutlu Tatil Köyü, sahili, plajı ve hemen arkasında bulunan ormanı ile devre mülk sahiplerine eşsiz bir tatil keyfi sunuyor.

DENİZ, ORMAN VE KAPLICA BİR ARADA
İhlas Armutlu Tatil Köyü, 360.000 m2 arazi üzerine kurulu, yüzde 85’i yeşil alan, tamamı deniz manzaralı 17 blok, her biri kaplıca suyuna sahip 2.136 daire, alışveriş merkezi ve 37.092 devre mülkten oluşmaktadır. Daireleri; 2+1 ve 1+1 süit oda olmak üzere farklı büyüklüklerde tam donanımlıdır.

Yalova’nın en güzel sahil kesimlerine sahip, Armutlu Bozburun’da yer alan tatil köyü, plajı, sahili ve hemen arkasında bulunan ormanı ile misafirlerine eşsiz bir tatil keyfi sunuyor.

Tesis bünyesinde; açılıp, kapanabilen kadın ve erkek için ayrı kullanımlı, iki adet yarı olimpik yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, su parkları, masaj salonları, saunalar, kür merkezleri, bowling salonu, futbol, basketbol ve voleybol sahaları, spor salonu, alışveriş merkezi, kafeteryalar ve restoranlar bulunuyor.

Her dairesinde şifalı kaplıca suyu olması ile beraber tuz terapi, çamur ve balık terapi merkezlerinde tamamlayıcı tedavi hizmetlerinin de verildiği İhlas Armutlu Tatil Köyü’nde, hem tatil ortamında tedavi olabilme hem de doğanın, denizin ve nitelikli sosyal tesislerin imkanlarından aynı anda yaralanma imkanı sunuluyor.

Devre mülklerin bulunduğu alandaki ticari ve sosyal bölümlerinin tamamının mülkiyeti İhlas Holding A.Ş.’ye ait. Sosyal üniteler ise; Armutlu Tatil ve Turizm İşletmeleri A.Ş. tarafından işletiliyor.