Kariyer Zirvesi 2014 gerçekleştirildi

İhlas Holding İcra Kurulu Başkanı Kâni Bozbay, 2014 Kariyer Zirvesi’nde gençlere gelecekteki iş hayatlarıyla ilgili tavsiyelerde bulundu.

Bu yıl 9’uncusu düzenlenen Kariyer Zirvesi, “Girişimcilik ve Gençlik” teması çerçevesinde gerçekleştirildi. 29 ülkedeki 100 üniversiteden 1.250 öğrencinin katıldığı Zirvenin açılış konuşmasını yapan İhlas Holding İcra Kurulu Başkanı Kâni Bozbay, gençlere gelecekteki iş hayatlarıyla ilgili tavsiyelerde bulundu. “Dünya dijital çağda ve hızla değişiyor. Günümüzde artık sınırlar bir anlam ifade etmiyor. Dünyanın öbür ucundan biri sizin rakibiniz, müşteriniz ve ortağınız olabilir” dedi. “Ne iş yaparsanız yapın, işinizi geliştirmek için çalışın” diyen Bozbay, gençlere İngilizce dışında bir yabancı dil daha öğrenmelerini ve “Kovandan çıkan arı bal yapar” sözünü hatırlatarak iş yerine kapanıp kalmamalarını tavsiye etti.
Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Zirveye Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Erkesim, Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akça, TAV Havalimanları CEO’su Sani Şener, Socar Türkiye CEO’su Kenan Yavuz ve çok sayıda davetli katıldı.