İhlas Koleji ile başarıdan başarıya koşuyorlar

İhlas Eğitim Kurumları kendine özgü eğitimiyle vatanına ve milletine faydalı bireyler yetiştirmeye devam ediyor.

Üç kampüs ve 14 okulda hizmet veren İhlas Eğitim Kurumları, kurucusu Enver Ören’in “Biz Allah korkusu olan, vatanına ve milletine bağlı gençler yetiştirmek istiyoruz” sözünü misyon kabul ederek oluşturduğu eğitim sisteminde ahlaki ve kültürel değerleri yüksek öğrenciler yetiştiriyor. Öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir sisteme sahip olan İhlas Eğitim Kurumları, birebir dersler, etüdler, kamplar gibi birçok organizasyonu da öğrencilerinin kullanımına sunuyor.

Bünyesinde otuza yakın sosyal ve sportif kulüp barındıran kurum; karate, judo ve okçuluk gibi kulüplerde sayısız başarıya imza attı. Bunların yanı sıra anaokullarındaki yabancı dil derslerinin yoğunluğu artarken ilkokul, ortaokul ve lise seviyelerinde de öğrencilere FCE ve TOEFL gibi uluslararası sertifikaları alabilecekleri eğitimler veriliyor. Özgün eğitim sistemi ile Türkiye’de öncü okullardan biri olduklarını belirten İhlas Eğitim Kurumları Genel Müdürü Bedri Yeltekin “Akademik başarı kazandırmanın yanı sıra değerlerine sahip çıkan bir nesli yetiştirmek gibi bir sorumluluğumuz da var. Bu sorumluluk bilinci çerçevesinde eğitim sistemimizin temelini değerler eğitimi oluşturuyor. İhlas Eğitim Kurumlarından mezun olan her öğrenci bu bilinç ile hayata atılıyor” dedi.

Hedeflerinin Türkiye’nin geleceği için iyi insanlar yetiştirmek olduğunu söyleyen Yeltekin, şunları ekledi: Geçtiğimiz eylül ayında İstanbul Bizimevler 6’da ilkokul ve ortaokul açtık. Yeni okullar açmak için projelerimiz var. Bu konuda İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mücahid Ören Bey de bizlere destek vermektedir. İnşallah her geçen gün daha da büyüyerek İhlas çatısı altında öğrencilerimize ve velilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Çünkü, gelecek onlarla gelecek.

Şampiyonların Okulu

Akademik başarı kadar sportif alanda da öğrencilerin ilgilerini artıracak çalışmalar yapan İhlas Eğitim Kurumları, birçok başarı ile ön plana çıkıyor. Geçtiğimiz yıl Rio Olimpiyatları’nda İhlas öğrencisi millî okçu Mete Gazoz, elde ettiği başarılarla dikkat çekti. Bir diğer İhlas öğrencisi Ömer Faruk Doğru ise, Binary Sayılar kategorisinde 276 rakamı aklında tutarak ‘Dünya Hafıza Rekortmeni’ oldu.