İhlas Koleji 2014 YGS ve LYS Türkiye birincisi

İhlas Eğitim Kurumları çatısı altında eğitim veren İhlas Koleji öğrencileri, 2014 yılı üniversite sınavlarından YGS puan türlerinden YGS-1, YGS-3, YGS-4, YGS-5, YGS-6’da Türkiye birincisi olurlarken, YGS-2’de de Türkiye ikincisi oldular.

Son yıllarda üniversite yerleştirme ve TEOG ve benzeri sınavlarda çok yüksek dereceler yakalayan İhlas Koleji’nin bu başarısını değerlendiren İhlas Eğitim Kurumları Genel Müdürü Hami Koç, hemen hemen her yıl elde edilen başarıların kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Bu son büyük başarı ile kendileri için çok değerli bir zirve yakaladıklarını vurgulayan Koç, aynı başarıları bundan sonraki yıllarda da gerçekleştirmek için tüm eğitimci kadrolarıyla çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.

Bütün okullarda her zaman bireysel başarı yerine okul başarısını hedeflediklerini ve desteklediklerini belirten Koç, “Bireysel başarıdan ziyade okullarımızda tüm öğrencilerimizin başarıya ulaşmasını istiyoruz. Bu amaçla kadrolarımız önemli çalışmalar yapıyor. Öğrencilerimiz için düzenlediğimiz destekleyici programlarla onları başarıya ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi. Elde edilen başarıda emeği geçen öğrencilere ve öğretmenlere teşekkür eden Koç, yaklaşık 3 ay sonra gerçekleşecek LYS öncesinde tüm öğrencilere de başarılar diledi.