İhlas Holding’e kalite ödülü

Lobin Turkey tarafından gerçekleştirilen 31.Tüketici Zirvesi’nde, İhlas Holding’e üç kalite ödülü birden geldi.

Türkiye ve dünyada tüketicinin korunması ve bilinçlenmesi için çalışmalarını sürdüren Lobin Turkey tarafından gerçekleştirilen Tüketici Zirvesi’nde bu yılın teması “Kişisel Bilgi ve Yapay Zekâ” oldu. Üç ayrı oturum olarak planlanan Tüketici Zirvesi’ne marka temsilcileri konuşmacı olarak katılırken bu yılın öne çıkan ürün ve hizmetleri de Çırağan Sarayı’nda düzenlenen törenle sahiplerine ulaştı.

“Eğlenceli Bilgi” kavramını ülkemize yaygınlaştıran ve 37 yıldır çocuk yayıncılığında birçok ilke imza atan Türkiye Çocuk dergisi, WhatsApp uygulaması ve birçok yeniliği ilk defa gerçekleştiren TGRT Haber ve hayatı kolaylaştıran ürünleriyle İhlas Pazarlama “kalite” ödülüne layık görüldü.

Türkiye Çocuk dergisi ödülünü derginin Genel Yayın Müdürü Mehmet Sırrı Arvas, TGRT Haber ödülünü Genel Yayın Müdürü Ercan Seki, İhlas Pazarlama’nın ödülünü de Cüneyd Tural aldı.

Ödülünü Tüketici Zirvesi Başkanı Fahri Ustaoğlu’nun elinden alan TGRT Haber Genel Yayın Yönetmeni Ercan Seki yaptığı konuşmada, TGRT Haber’in Türkiye’de ilk kez 7/24 canlı haber yayınına başladığını belirterek “İzlenme oranlarımız hızla yükseliyor. Bu başarıyı karşılıksız bırakmayan jüri heyetine teşekkür ediyorum. Televizyon haberciliği de tıpkı futbol gibi birtakım oyunudur. Bu ödülü takım arkadaşlarım adına alıyorum“ diye konuştu.