İhlas Ev Aletleri IFA 2015’te tasarım ödüllü yeni ürününü tanıttı

İhlas Ev Aletleri, 4-9 Eylül tarihleri arasında Almanya’nın Berlin şehrinde gerçekleştirilen Avrupa’nın en büyük Tüketici Elektronik Fuarı IFA 2015’te tasarım ödüllü olan yeni ürünü Cebilon Unique RO System Su Arıtma Cihazı’nı tanıttı.

Bu yıl 55’inci kez kapılarını ziyaretçilerine açan ve alanında Avrupa’nın en büyük organizasyonu olan Uluslararası Berlin Elektronik ve Haberleşme Fuarı (IFA), bu yıl hem katılımcı hem de ziyaretçileriyle rekor sayılara ulaştı. 50 farklı ülkeden 1.645 firmanın yer aldığı fuarda Türkiye’yi 50`nin üzerinde şirket temsil etti. IFA’yı 100.000’i sektör temsilcisi olmak üzere 250.000 kişi ziyaret etti; 6 binin üzerinde de gazeteci takip etti.

Berlin Uluslararası Elektronik ve Haberleşme Fuarı’na (IFA) katılan İhlas Ev Aletleri, 2014 Design Turkey Başarı Ödülünü alan yeni ürünü Cebilon Unique RO System Su Arıtma Cihazı’nı tanıttı.  İhlas Ev Aletleri Genel Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ömer Kamber, ürün ile ilgili basına da bilgi verdi.
Kamber, sektörün temsilcilerinin beğenisine sunulun Cebilon Unique Reverse Osmosis’in fuarda büyük ilgi gördüğünü belirterek şu bilgileri aktardı:  “Cebilon Unique cihazını fuarda tüketicilere ve distribütörlerimize tanıttık ve gerçekten büyük ilgi gördük. Yeni distribütörlük anlaşmaları yaptık. 40’tan fazla ülkeye ihracat yapıyoruz. Başta Kazakistan’a aylık 1.500 adet satış gerçekleştiriyoruz. Cebilon Unique, kendi alanında oldukça özel bir su artıma cihazıdır. Kompakt ve şık bir tasarıma sahip. Kullanıcılar, içme sularını oldukça basit bir yöntemle ve güven duyarak kendi kendilerine sağlayabiliyorlar. Kullanıcı dostu olarak tasarladığımız bu ürün, emsallerine göre önemli oranda servis kolaylığına da sahip. Oldukça ekonomik ve en önemlisi vücut sağlığımız için önemli olan hijyen konusunda da çok titiz.”

Dr. Kamber, dünya standartlarında tasarlanan ve 2014 Design Turkey Başarı Ödülünü alan ürünün Kasım ayından itibaren Türkiye’de de tüketicilerin beğenisine sunulacağını kaydetti.