Ana Sayfa Site Haritası İrtibat
English
Deutsch
عربي
Русский
HakkımızdaSektörlerKurumsal YönetimYatırımcı İlişkileriBilgi Toplumu HizmetleriKariyer
Ara
11/1/2007 -

T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’nin, İstanbul, Yakuplu Beldesindeki arsası için bugün (11 Ocak Perşembe) Ankara’da saat 17’de yapılacak arsa satış ihalesine İhlas Holding A.Ş. olarak iştirak ediyoruz.

ÖZEL DURUM AÇIKLAMA FORMU

Ortaklığın Unvanı/Ortakların Adı : İhlas Holding A.Ş.

Adresi : 29 Ekim Cad. No: 23 Yenibosna/İSTANBUL

Telefon ve Fax No : 454 20 58 Fax : 454 21 36-37 Tarih: 11.01.2007

Konu : Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri : VIII, No: 39 sayılı Tebliği uyarınca Yapılan açıklamadır.

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Başkanlığı’na;

T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’nin, İstanbul İli, B.Çekmece İlçesi, Yakuplu Beldesi, 2 nci Bölge, 2. Pafta, 113 parselde kayıtlı 37.940 m² alanlı arsası, satışa çıkartılmıştır. Bugün (11 Ocak Perşembe) Ankara’da saat 17’de yapılacak arsa satış ihalesine İhlas Holding A.Ş. olarak iştirak ediyoruz.

İstekliler kat karşılığı inşaat ile arsaya talip olabilecekleri gibi, tespit ettikleri bir bedelle peşin veya taksitli satın alma teklifinde de bulunabileceklerdir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun Seri:VIII, No:39 sayılı Tebliği'nde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Saygılarımızla,

Mahmut Kemal Aydın Yavuz Özgün

Yönetim Kurulu Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi

* İMKB isim ve logosu "koruma marka belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.
İMKB ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen İMKB’ye ait olup, tekrar yayınlanamaz. Piyasa verileri Foreks tarafından sağlanmaktadır.

Copyright © 2002-2010. İhlas Holding. Her hakkı saklıdır.